Харків'ян запрошують на майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки «Травниця»
![Харків'ян запрошують на майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки «Травниця» Харків'ян запрошують на майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки «Травниця»](/content/documents/710/71000/thumb-newsSpisok-266x177-32bc.jpg)
19 липня об 11.00 в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва (вул. Пушкінська, 62) відбудеться майстер-клас з виготовлення оберегової ляльки-мотанки «Травниця», який проведе майстер Тетяна Оглобліна.
Попередній запис за телефонами:700-35-79 або 063-497-25-90. Інформація на сайті: http://www.cultura.kh.ua/ru/activities/art-craft