ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Внесені зміни до бюджету Харківської області

10 липня 2014 | 12:30

На сьогоднішньому пленарному засіданні сесії обласної ради депутати ухвалили рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 січня 2014 року "Про обласний бюджет на 2014 рік" . Згідно з ухваленим рішенням, додатково виділяються кошти Департаменту у справах молоді та спорту в загальній сумі 1062,5 тис.грн., в т.ч. на: виплату винагород переможцям зимових Параолімпійських ігор, які відбулися в м. Сочі - 562,5 тис.грн.; на фінансову підтримку ХОО ФСТ «Динамо» - 500,0 тис.грн. 

В рамках Програми економічного і соціального розвитку Харківської області:

- на поповнення регіонального матеріального резерву матеріально-технічними засобами з метою здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків в сумі 696,6 тис.грн. (Департаменту цивільного захисту);

- на виконання заходів по допризовній підготовці, військово-патріотичному вихованню молоді та призову громадян України на строкову військову службу в Харківській області у вигляді субвенції державному бюджету (Харківському обласному військовому комісаріату) - 200,0 тис.грн.;

Департаменту капітального будівництва на проведення ремонтних робіт зали боксу комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» надаються додаткові кошти в сумі 150,0 тис.грн.

Крім того, здійснюється перерозподіл асигнувань в межах затвердженого обсягу. Так, по Департаменту у справах молоді та спорту збільшуються видатки для забезпечення якісного навчально-тренувального процесу та гідної участі спортсменів області в змаганнях різного рівня та оплату послуг за оренду спортивних споруд на загальну суму 807,0 тис.грн. за рахунок відповідного зменшення асигнувань на фінансову підтримку спортивних федерацій та асоціацій у зв’язку з їх економією.

За рахунок зменшення видатків по проведенню культурно-мистецьких заходів у зв’язку з економією на загальну суму 4264,968 тис.грн.:

- збільшуються асигнування на поточне утримання установ на суму 2997,968 тис.грн., в т.ч.: обласних театрів - 1456,879 тис.грн.; обласних бібліотек - 301,190 тис.грн.; обласних музеїв - 187,359 тис.грн.; інших культурно-освітніх закладів - 943,480 тис.грн.; обласних училищах культури - 109,060 тис.грн.

Збільшуються видатки для проведення ремонтно-реставраційних робіт «Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна» в сумі 1267,0 тис.грн.

За рахунок зменшення видатків на проведення культурно-мистецьких заходів збільшуються видатки на проведення дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» в рамках обласної комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2012-2016 роки» в сумі 600,0 тис.грн.

Перерозподіляються кошти, передбачені на фінансування комплексної програми "Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2012-2016 роки", а саме: збільшується обсяг субвенції місцевим бюджетам - переможцям обласного конкурсу міні-проектів територіальних громад «Разом в майбутнє» на суму 2991,904 тис.грн. 

Теги: бюджет сесія

Версія для друку Поділиться:


Вверх