Борці Харківщини здобули шість медалей чемпіонату України

В Броварах завершився чемпіонат України з вільної боротьби, за підсумками якого збірна команда Харківської області здобула одну золоту, дві срібні та три бронзові медалі. В останній день чемпіонату харків’янин Гія Чехладзе здобув срібло у ваговій категорії до 74 кг здобув. В фінальному двобої він програв представнику Одеської області Рустаму Дудаєву.

Також було завойовано дві бронзові медалі. Їх володарями стали Ярослав Книгін (вагова категорія до 86 кг) та Данило Картавий (вагова категорія до 125 кг).

Нагадаємо, що в перші дні змагань чемпіоном України у вазі до 65 кг став Титал Джафарян, бронзу в ваговій категорії до 70 кг завоював Рустам Джафарян, а в жіночій боротьбі в ваговій категорії до 69 кг срібну медаль здобула харків'янка Анастасія Шустова.

За підсумками чемпіонату буде відібрана збірна України, яка прийме участь на чемпіонаті світу, що у вересні цього року відбудеться в Ташкенті.