Харків'янин здобув бронзу юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьби

На чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби серед юніорів, який проходить в польському місті Катовіце завершилися змагання у борців з вільної боротьби, бронзовим призером яких став харків'янин Мраз Джафарян. Вихованець Харківського вищого училища фізичної культури № 1 посів третє місце у ваговій категорії до 84 кг. Мраз Джафарян почав чемпіонат з упевненої дострокової перемоги над суперником з Литви, потім з рахунком 8:3 здолав борця з Латвії, але в півфіналі програв майбутньому чемпіону Європи Нурмагомеду Гаджієву з Азербайджану 2:5.

У поєдинку за третє місце харків'янин досить легко з рахунком 8:0 переміг болгарина Младена Василева, та став бронзовим призером юніорської Європи.

На жаль, двом іншим харківським борцям в число призерів потрапити не вдалося. Максим Блязе став восьмим у вазі до 54 кг, а Данило Картавий посів 11-те місце у категорії до 120 кг.

Всього юніорська збірна України з вільної боротьби завоювала на чемпіонаті дві бронзові медалі.