Харків'янин здобув золото Кубку Європи з дзюдо

З 14 по 15 червня 2014 року в словенському містечку Целє пройшов Кубок Європи з дзюдо. Збірна України вирушила до Словенії великим складом - 25 учасників, і стала однією з найчисельніших делегацій, які прибули на турнір.

У складі української збірної були і спортсмен Харківської області Віталій Ковтунов, який доклав максимум зусиль для перемоги.

У фінальному поєдинку вагової категорії до 90 кг харків'янин переміг представника Франції і став володарем Кубка Європи.

Також в цій ваговій категорії українцям дісталася бронза. Її завоював киянин Кеджау Ньябалі.

Всього на рахунку збірної України п'ять медалей - три бронзи і два золота. Переможцем Кубка Європи у ваговій категорії понад 100 кг став Яків Хаммам з Донецька.