Наступного тижня для спецпідрозділів міліції Харківщини має прибути додаткова екіпіровка
![Наступного тижня для спецпідрозділів міліції Харківщини має прибути додаткова екіпіровка Наступного тижня для спецпідрозділів міліції Харківщини має прибути додаткова екіпіровка](/content/documents/707/70629/thumb-newsSpisok-190x120-7c5c.jpg)
Про це під час брифінгу повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута. Він зазначив, що ОДА бере активну участь у формуванні спецпідрозділів міліції, їх навчанні та екіпіровці. «Ми достатньо екіпірували ці спецпідрозділи. Зараз ми з-за кордону чекаємо поставку серйозних спецзасобів для даних підрозділів. Це штурмові бронещіти, тепловізори, нові англійські бронежилети. Все це буде буквально на наступному тижні. Хочу відзначити, що дуже велику роль у постачанні і формуванні цих спецпідрозділів також відіграють бізнесмени. Велике їм спасибі за це», - сказав Ігор Балута.