Харківські легкоатлети – треті на командному чемпіонаті України

4 червня у Києві завершився командний чемпіонат України, командний чемпіонат серед молоді та командний чемпіонат з багатоборств. В змаганнях взяли участь 779 спортсменів з 24 збірних команд областей України. Спортсмени Харківської області завоювали 15 медалей, з яких 6 золотих, 5 срібних та 4 бронзових. Збірна області, набравши 1560 очок, посіла третє загальнокомандне місце. Першими були спортсмени Донецької області, другими Київської. В змаганнях серед молоді харків’яни посіли шосте місце, а у багатоборствах також були третіми.

В останній день змагань три золоті нагороди отримав Ігор Бодров. Він переміг у спринті на дистанції 100 метрів (10,33 сек.), 200 метрів (20,75 сек.) та у естафеті 4х100 метрів (38,66 сек.) разом з партнерами по збірній України.

Ще одну золоту медаль завоювала Вікторія Погорєльська. Вона була першою в бігу на дистанції 3000 метрів з результатом 9 хвилин 9.48 сек. Другою на цій же дистанції була харків’янка Наталія Батрак. Від переможниці вона відстала на 4.07 сек.

В естафетному бігу 4х100 метрів харків’янки Лейла Аджаметова, Аліна Калістратова, Олена Маляренко та Марія Разладова були другими, показавши результат 47,96 сек. Від переможниць з Донецької області вони відстали на 1.27 сек. Крім того, Аліна Калістратова здобула бронзу в бігу на дистанції 200 метрів, показавши результат 24,89 сек.

В метанні списа вагою 600 гр. третьою була Катерина Ретіва-Довгенко. Харків’янка закинула спис на 47.31 метра.