Харківські легкоатлети успішно стартували на чемпіонаті України

Харківські спортсмени виграли у командному чемпіонаті України з легкої атлетики. У стрибках в довжину Анна Корнута стала чемпіонкою України з результатом 6,5 метри. Майже поряд приземлилася ще одна харківська легкоатлетка Анна Єрмакова. ЇЇ результат – 6,2 метри та друге місце.

Також відразу дві медалі вибороли харків’яни в бігу на 1500 метрів. Анна Міщенко підтвердила свою майстерність, завоював золото. На фініші молода мама показала кращий результат сезону в Україні 4 хвилини 5,54 секунди. Другою на цій дистанції стала харків’янка Вікторія Погорєльська, яка показала результат 4 хвилини 7,5 секунд.

В стрибках з жердиною срібло завоювала Марина Кіліпко, стрибнувши на висоту 4.1 метра. Бронзу харківські легкоатлети завоювали на дистанції 100 метрів серед жінок. Третьої до фінішу, з результатом 11,95 секунди, прибігла Аліна Калістратова.