ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм

29 травня 2014 | 12:00

Відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.07.2012 № 656, регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, оголошує конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів).  

Для участі в конкурсному відборі заявники мають подати регіональній комісії заяву та документи згідно з пунктом 11 Порядку, а також перелік інвестиційних програм (проектів) за формою, установленою Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Зазначені документи підписуються керівником заявника та подаються в трьох примірниках.

Приймає документи Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації: Держпром, 3 під’їзд, 8 поверх, кімната 803. Електронна адреса: uek_kv@ukr.net, факс: 705-10-29, телефон для довідок: 705-10-19. 

Теги: конкурс інвестиційні проекти

Версія для друку Поділиться:


Вверх