ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ігор Райнін представив нового главу Балаклійської РДА

28 травня 2014 | 15:17

Ігор Райнін представив нового главу Балаклійської РДА

Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін представив нового голову Балаклійської РДА Степана Масельського. Ігор Райнін привітав Степана Масельського з призначенням на високу посаду, побажавши успіхів у вирішенні пріоритетних питань соціально-економічного та культурного розвитку Балаклійщини. Віце-губернатор наголосив, що кандидатура Степана Масельського на сьогодні стовідсотково підтримується та користується довірою з боку голови Харківської обласної державної адміністрації. А колишньому голові Балаклійського району Івану Столбовому подякував за сумлінну багаторічну працю.   

«Я особисто знаю Івана Михайловича не один рік, він достойний керівник, принциповий депутат Харківської обласної ради. Упевнений, що він і надалі допомагатиме районному керівництву вирішувати проблемні питання розвитку Балаклійського району. Балаклійщина – це найпотужніший регіон Харківщини, який завжди вирізнявся не тільки стабільною економікою, а й монолітними кадрами. Сподіваюсь, що така позитивна тенденція буде збережена й надалі», - сказав Ігор Райнін.

Довідка. Масельський Степан Іванович народився 7 листопада 1971 р. В 1992 - 1995 р. - в.о. директора радгоспу "Червоний жовтень" (с. Веселе Балаклійського району Харківської області). У 1993 р. закінчив Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства за спеціальністю "Механізація сільського господарства", отримав кваліфікацію "інженер-механік". У 1995 - 2000 рр.. - директор дослідного виробничого господарства "Червоний жовтень". У квітні - листопаді 2000 р. - перший заступник голови Нововодолазької райдержадміністрації (Харківська область). У 2000 - 2001 рр.. - радник голови Харківської облдержадміністрації з економічних питань. У 2001 - 2003 рр.. - голова Балаклійської райдержадміністрації (Харківська область). У 2003 р. закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Української академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління", отримав кваліфікацію "магістр державного управління". У 2003 - 2004 рр.. - заступник голови Харківської облдержадміністрації. У 2004 - 2005 рр.. - голова Харківської облдержадміністрації. У 2005 - 2007 рр.. - голова Харківської обласної організації Народної партії. У січні - лютому 2007 р. - радник голови Харківської облдержадміністрації з економічних питань. З лютого 2007 р. до квітня 2010 р. - голова Балаклійської райдержадміністрації.

Депутат Балаклійського райради. 17 квітня 2010 р. обраний головою Балаклійського райради. 23 травня 2014 року призначений головою Балаклійської райдержадміністрації. 

Фото

Теги: масельський райнін

Версія для друку Поділиться:


Вверх