Ігор Балута проголосував на позачергових виборах Президента України
![Ігор Балута проголосував на позачергових виборах Президента України Ігор Балута проголосував на позачергових виборах Президента України](/content/documents/705/70495/thumb-newsSpisok-266x177-b83e.jpg)
Сьогодні близько 10.30 голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута проголосував на виборчій дільниці за місцем проживання. Керівник області зазначив, що всі дільниці Харківщини відкрилися без збоїв. Був лише єдиний інцидент - у Борівському районі у суботу було зіпсовано 590 бюлетенів. Причина - технічна помилка. Напроти одного з кандидатів був помилково проставлений штамп "вибув". Голосування на цій дільниці розпочнеться о 12.30.
Ігор Балута повідомив, що явка виборців в Харківській області очікується на рівні 50-65%.