Сільськогосподарській науці буде приділятися особлива увага
![Сільськогосподарській науці буде приділятися особлива увага Сільськогосподарській науці буде приділятися особлива увага](/content/documents/704/70388/thumb-newsSpisok-190x126-9721.jpg)
Про це заявив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін під час ознайомчої поїздки в дослідне господарство Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр'єва. «Для Харківської області агропромисловий комплекс - це основа сталого розвитку», - підкреслив Ігор Райнін. Перший заступник губернатора ознайомився з випробуваннями перспективних сортів пшениці, ячменю, жита, ріпаку та інших сільськогосподарських культур, які Інститут рослинництва рекомендує для вирощування в Україні в нинішньому році.
Працю селекціонерів презентувала заступник директора інституту з наукової роботи, доктор сільськогосподарських наук Любов Кобизева.
«Нам всім сьогодні дуже важливо приділити особливу увагу аграрній науці, яка дає нашим сільгосптоваровиробникам значні конкурентні переваги не лише на вітчизняному, а й європейському ринках, - сказав Ігор Райнін. - Це перспектива розвитку, це життя».