Харківські спортсмени завоювали 9 винагород на чемпіонаті Європи з шотокан карате-до С.К.І.Ф

09-11 травня 2014 року в м. Дрезден (Німеччина) відбувся 13 чемпіонат Європи з шотокан карате-до С.К.І.Ф. Цей захід відбувається один раз на три роки, тому це дуже значна подія у світі Європейського шотокан карате-до. У змаганнях приймали участь більш 800 спортсменів з 24 країн Європи. Харківська область у складі збірної команди України була представлена клубами «AYUMI» (тренер Баранов М.В.) та «ФіС Будо» (тренер Шахпазов Б.М.). Усього наші спортсмени завоювали 9 винагород: дві золотих, дві срібних та 5 бронзових.

Особливо слід відзначити успіх двох спортсменів Баранової Юлії та Рибалка Артема (СК«AYUMI»), які вперше в історії харківського шотокан карате-до С.К.І.Ф. здобули нагороду на цьому чемпіонаті серед дорослих (обидва посіли друге місце в особистому заліку у категоріях серед дорослих 18-29 років до 60 та до 65 кг., відповідно). Стабільний результат показав Федоренко Данило(СК «ФіС Будо»), який вже другий раз поспіль посіл призове місце на цьому чемпіонаті (у 2011 році в Угорщині він був переможцем в категорії ката юнаки 12-13 років, а цей раз посів 3 місце у категорії ката юнаки 14-15 років).

Результати наших спортсменів:

Баранова Юлія (СК«AYUMI») – 2 місце серед жінок 18-29 років,куміте до 60 кг.; 3 місце серед жінок 18-39 років, куміте командне;

Рибалка Артем (СК«AYUMI»)–2 місце серед чоловіків 18-29 років,куміте до 65кг.;

Баранов Михайло(СК«AYUMI»)– 3 місце серед чоловіків 30-39 років,куміте абс.; 3 місце серед чоловіків 18-39 років,командне ката;

Копил В’ячеслав (СК«AYUMI»)– 3 місце серед чоловіків 18-39 років,командне ката;

Гавриленко Богдан (СК«AYUMI»)– 1 місце серед юніорів16-17 років, ком.куміте;

Доротенко Олександр (СК«AYUMI»)– 1 місце серед юніорів 16-17 років,ком. куміте;

Федоренко Данило (СК «ФіС Будо»)– 3 місце серед юнаків 14-15 років, ката.