Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Звернення В.о. Президента України з нагоди Дня Перемоги

Звернення В.о. Президента України з нагоди Дня Перемоги

Шановні співвітчизники! Дорогі ветерани війни! Сьогодні Україна урочисто відзначає День Перемоги. Це особливо емоційне свято, що єднає усі покоління, переповнює спільними почуттями радості і смутку. Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід'ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи. Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги.

У ці травневі дні в кожній родині згадують про тих, хто не повернувся з тієї страшної війни.

Вічна їм і світла пам'ять.

Переконаний, що й наші діти та їх нащадки ніколи не забудуть про жертовність та величний подвиг українців, яким по праву належить одне із чільних місць у славній когорті переможців.

Із тих, хто зброєю чи своєю працею наближав перемогу, залишилося 1 мільйон 600 тисяч ветеранів. З них лише 32 тисячі безпосередніх учасників кровопролитних битв та 55 тисяч інвалідів війни. Це люди, якими пишається вся Україна.

Пам'ятаючи про несплачений перед вами борг, ми робитимемо все можливе, щоб забезпечити вам гідні умови життя і надійний соціальний захист.

Ми сповнені рішучості примножувати успадковані від вас цінності, боронити мир та розбудовувати наш прекрасний спільний дім на ім'я Україна.

Дорогі ветерани!

Для мене велика честь сьогодні засвідчити вам свою повагу і любов та висловити глибоку вдячність.

Вітаючи вас із Днем Перемоги, сердечно бажаю кожному доброго здоров'я, душевного тепла, миру та щасливих і довгих літ життя.

Честь вам і слава! З Днем Перемоги! Слава Україні!

Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ