Відбулися обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч»

Харківським обласним центром фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» та Харківською обласною федерацією футболу на базі ДЮФА ФК "Металлист" були проведені обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» серед дітей 2002 років народження.

Переможцем змагань стала команда ЗОШ №20 Комінтернівського району м.Харкова, друге місце зайняла команда гімназії «Гранд» Красноградського району, третє місце зайняла команда НВК № 3 м. Куп'янськ, четверте місце зайняла команда ЗОШ №3 Золочівського району.

По закінченню змагань, всі переможці та призери були нагородженні кубками та медалями Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», мета якого підтримувати розвиток та популяризацію даного виду спорту у Харківському регіоні.