На Харківщині відбулися змагання за програмою малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»

28-30 квітня  в «Харківському Палаці спорту», на базі КЗ МКДЮСШ «ХТЗ», в басейні МК ДЮСШ Яни Клочкової проводилися фінальні змагання за програмою малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів 3-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області. Від імені Харківської обласної державної адміністрації команди переможці були нагороджені сертифікатами на відпочинок та оздоровлення під час літніх канікул, а також кубками та медалями Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА.

Серед учнів 3-4 класів перемогу здобула команда  школи № 146 Дзержинського району м. Харкова. Друге місце виборола команда спеціалізованої школи № 33 Московського району м.Харкова. Третє місце посіла команда Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області.

Серед учнів 5-6 класів перемогу здобула команда спеціалізованої школи № 93 Жовтневого району м. Харкова. Друге місце виборола команда спеціалізованої школи № 63 Фрунзенського району м. Харкова. Третє місце посіла команда Борівської ЗОШ № 1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника.

Серед учнів 7-8 класів перемогу здобула команда  школи № 42 Московського району м. Харкова. Друге місце виборола команда школи № 165 Київського району м. Харкова. Третє місце посіла команда школи № 28 Жовтневого району м.Харкова.