ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В облдержадміністрації не було і немає проблем у роботі з міською владою. Ігор Балута

29 квітня 2014 | 21:48

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута вважає висловлювання окремих політиків про те, що за замахом на Геннадія Кернеса може стояти влада, провокаційними. Про це він заявив сьогодні в коментарі ТРК «Україна». За словами Ігоря Балути, навпаки, те, що відбулося з Харківським міським головою, сьогодні на руку тим, хто хоче дестабілізувати ситуацію в регіоні. «Замах на мера Харкова вигідний сепаратистам, які знаходяться в Слов'янську та інших містах Донбасу. Також це вигідно Російській Федерації, яка їм симпатизує», - упевнений керівник області.

Ігор Балута зазначив, що відносини між Харківською обласною державною адміністрацією та Харківською міською радою були стабільними і узгодженими. «У нас за ці майже два місяці не було таких питань, які б ми не обговорили і не вирішили. І ви можете це бачити по ситуації на вулицях Харкова. Звичайно ж, є соціальні зіткнення, але ми з мерією вирішували ці питання спільно. Тому я як голова обласної державної адміністрації не бачу і не бачив проблем у роботі з міською владою» , - розповів Ігор Балута.

Також, за словами голови ОДА, судячи з усього, не було особливих проблем у мера і з владою в Києві. «Я був присутній на багатьох спільних нарадах з Геннадієм Адольфовичем і бачив, що відносини між Києвом та міським головою абсолютно адекватні, робочі. Ніяких конфронтацій не було», - запевнив він.

Теги: балута кернес

Версія для друку Поділиться:


Вверх