Харківські плавці завоювали 11 золотих медалей

В Харкові відбувся чемпіонат України та чемпіонат України серед молоді з плавання, в якому взяли участь понад 500 спортсменів з 14 областей України. За підсумками змагань серед дорослих харківські плавці здобули 18 медалей – 5 золотих, 6 срібних та 7 бронзових.

Двократними чемпіонками України 2014 року стали Дар’я Степанюк та Валерія Тімченко. Дар’я завоювала золоті медалі на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем, Валерія здобула золото на дистанціях 400 та 800 метрів вільним стилем. Ще одне золото та титул чемпіонки України здобула Ксенія Скрипель на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Вдало виступили харківська плавці і на молодіжному чемпіонаті України, завоював також третє загальнокомандне місце. На рахунку молодіжної збірної 10 медалей – 6 золотих, 1- срібна та 3 бронзові.