Чемпіонат України з плавання. Харків’янки здобули друге золото

У другий день чемпіонату України з плавання, який в ці дні відбувається у Харкові, збірна команда Харківської області здобула три медалі. Чемпіонкою України на дистанції 100 метрів вільним стилем стала Дар’я Степанюк, виконавши при цьому норматив на чемпіонат Європи.

Для харківської команди це вже друге золото на цьому чемпіонаті. Нагадаємо, що в перший день змагань Валерія Тімченко була першою на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Крім того, у другий день чемпіонату України харківськими плавцями здобуто ще дві бронзові медалі. Призерами стали Анастасія Малявина - на дистанції 200 метрів брасом та Ігор Снітко –на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Попереду ще два дня змагань, та є вагомі шанси на те, що збірна Харківської області, поповнить свій медальний кошик ще кількома золотими медалями.