Харків’янка здобула срібло чемпіонату Європи зі стрибків на батуті

В Португалії завершився чемпіонат Європи зі стрибків на батуті, срібною призеркою якої стала харківська спортсменка Наталя Москвіна Наталя посіла друге місце в синхронних вправах разом з киянкою Мариною Кійко. Українки поступилися переможцям чемпіонату російським спортсменкам усього 0,003 бала. Бронзовими призерками стали француженки.

Загалом збірна України виборола на чемпіонаті сім медалей: 1 золоту, 2 срібні та 4 бронзові.
Крім медалей українські батутисти завоювали ліцензії на перші Європейські ігри, які в червні 2015 року відбудуться в столиці Азербайджану - Баку.
Крім Наталі Москвіной від Харківської області ліцензію завоював Дмитро Бедевкін, який на чемпіонаті Європи разом з Максимом Волянським з Херсону показав сьомий результат у синхронних стрибках.