Харківщина посіла перше місце у чемпіонаті з кікбоксингу
![Харківщина посіла перше місце у чемпіонаті з кікбоксингу Харківщина посіла перше місце у чемпіонаті з кікбоксингу](/content/documents/702/70131/thumb-newsSpisok-190x120-f6f8.jpg)
З 11 по 13 квітня в м. Харкові на базі КДЮСШ «ХТЗ» в спортивному залі «Гонг» відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WKA. У змаганнях взяли участь 220 спортсменів з усієї країни. У командному заліку Харківська область посіла 1 місце, другими стали спортсмени з Луганська, третє місце завоювала Донецька область. На рахунку Харківської області 35 золотих, 38 срібних та 52 бронзових медалі.