Колективу Великобурлуцької РДА Харківської області був представлений новий голова
![Колективу Великобурлуцької РДА Харківської області був представлений новий голова Колективу Великобурлуцької РДА Харківської області був представлений новий голова](/content/documents/701/70074/thumb-newsSpisok-190x120-6ea7.jpg)
В.о. заступника голови ХОДА Ігор Райнін представив колективу нового голову Великобурлуцької РДА Харківської області. Віктор Слиш обіймав посаду голови адміністрації району з 2006 по 2010 рр. За словами Ігоря Райніна, колектив нового голову прийняв тепло, відразу виникло взаєморозуміння і домовленість про подальшу продуктивну співпрацю.