Харківська обласна державна адміністрація працює в звичайному режимі. Ігор Балута
![Харківська обласна державна адміністрація працює в звичайному режимі. Ігор Балута Харківська обласна державна адміністрація працює в звичайному режимі. Ігор Балута](/content/documents/701/70071/thumb-newsSpisok-190x125-7a8c.jpg)
Голова ХОДА Ігор Балута розповів журналістам, що в результаті переговорів з активістами, які зайняли будівлю обласної державної адміністрації, було досягнуто взаєморозуміння. Конфлікт вирішено мирним шляхом, всі співробітники обладміністрації вранці пройшли на свої робочі місця, адміністрація працює в штатному режимі. На даху будівлі - прапор України.