Харківські борці завоювали медалі на міжнародному турнірі з вільної боротьби

Команда Харківської області завоювала срібло та дві бронзи на міжнародному турнірі з вільної боротьби «Кубок Мелітополя». Участь у турнірі взяло 180 спортсменів з шести країн світу: України, Азербайджану, Ізраїлю, Росії, Білорусії та Румунії. За підсумками змагань харківські борці завоювали дві медалі у ваговій категорії до 65 кг. Тітал Джафарян став срібним призером турніру, поступившись у фіналі спортсмену з Запоріжжя Юрію Семакіну. У цій же категорії бронзу здобув Вадим Духно.

Ще одну бронзову медаль харків'яни завоювали у вазі до 125 кг. Тигран Захарян у півфіналі поступився майбутньому переможцю турніру – львів'янину Михайлу Доценку, та потім у поєдинку за третє місце виграв у Руслана Щекотілова з Криму.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце, а переможцями стали господарі змагань – борці Запорізької області.