ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

До ювілею Тараса Шевченка на Харківщині відбувся регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря»

26 березня 2014 | 13:46

В Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбувся регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря», присвячений 200-річчю від народження Тараса Григоровича Шевченка. До участі у конкурсі було подано 32 заявки від 15 районів та 2 міст області: Барвінківського, Близнюківського, Богодухівського, Борівського, Валківського, Вовчанського, Дергачівського, Золочівського, Красноградського, Лозівського, Первомайського, Печенізького, Сахновщинського, Харківського, Шевченківського районів та міст Лозова, Люботин.

Програму відкрили театралізована композиція «Листи Тараса Шевченка із заслання» у виконанні студентів театрального факультету Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського та вокально-інструментальний ансамбль «Діва» ООМЦКМ з піснею на вірш Кобзаря «Зоре моя вечірняя...».

На конкурсі прозвучали такі вірші Т.Шевченка: «Кобзар», «Катерина», «Сон», «Тополя», «Лілея», «Собака та злодій», «І мертвим і живим..», «В казематі…», «Як би ви знали, паничі..» та інші. У номінації «Виконавець» взяли участь 14 дітей і 8 дорослих, у номінації «Автор» – 2 дітей і 6 дорослих.

Самодіяльні автори прочитали свої посвяти Кобзарю:
Ольга Магда (Барвінківський район) – «Портрет Шевченка»,
Анастасія Дробот (Богодухівський район) – «Тарасу Шевченку»,
Тетяна Очеретянова (Дергачівський Район) – «І я, Тарасе…»,
Віра Топчій (м.Лозова) «Будьмо вірні Шевченковій мрії»,
Марія Муріна (Валківський район) «Шевченко» та інші.

За рішенням журі переможцями визнані:
Діти автори: Магда Ольга (Барвінківський район) – переможець
Дробот Анастасія (Богодухівський район) – переможець

Діти виконавці: Саленко Дарья (Лозівський район) – І місце
Мохарєва Наталія (м.Лозова) – ІІ місце
Ляшенко Вероніка (м.Люботин) – ІІ місце
Іванов Олександр (Харківський район) – ІІІ місце

Дорослі автори:
Очеретянова Тетяна Іванівна (Дергачівський район) – І місце
Худаков Віктор Анатолійович (Вовчанський район) – ІІ місце
Зінченко Наталія Степанівна (м.Люботин) – ІІІ місце

Дорослі виконавці:
Буряк Володимир Олександрович (Сахновщинський район) – І місце
Кучеренко Вікторія Олександрівна (Шевченківський район) – ІІ місце
Кобзєва Катерина Вадимівна (Первомайський район) – ІІІ місце.

Фото

Теги: kobzar

Версія для друку Поділиться:


Вверх