Харківська область посіла 1 місце у командному заліку на чемпіонаті Федерації альпінізму і скелелазіння України з льодолазіння

З 22 по 23 березня на харківському скеледромі «Вертикаль» відбувся чемпіонат Федерації альпінізму і скелелазіння України з льодолазіння (складність). В змаганнях взяли участь 35 спортсменів з 6 регіонів України, а саме з Харківської, Київської, Одеської, Луганської, Донецької областей та м. Київ. Євгенія Білецька і Валентин Сипавін завоювали для Харківської області 2 перших місця, а харків’янин Роман Котляр став срібним призером чемпіонату. Також харківські спортсмени Ольга Михайлова і Ілля Мельников завоювали дві бронзи.

У командному заліку Харківська область посіла 1 місце, срібними призерами стала команда з Одеської області, а бронзу завоювала команда з Луганська.

Це другі змагання з льодолазіння всеукраїнського масштабу. Перший чемпіонат був проведений у грудні минулого року також в Харкові. Скеледром «Вертикаль» поки єдине місце в Україні, де можна проводити змагання з льодолазіння на належному рівні.