ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині зменшився борг підприємств, установ та організацій до Пенсійного фонду

21 березня 2014 | 14:35

На Харківщині зменшився борг підприємств, установ та організацій до Пенсійного фонду

Про це під час обласної селекторної наради розповів начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Віктор Ачкасов. «За даними моніторингу, борг підприємств, установ та організацій до Пенсійного фонду станом на 1 березня 2014 року по страхових внесках складає 213,5 млн. грн., зменшення за два місяці становить 0,4 млн.грн. Із загальної суми боргу 119,4 млн. грн. або 55,9% – за економічно-активними підприємствами та 94,1 млн. грн. або 44,1% – за підприємствами, які знаходяться в процедурі банкрутства або мають безнадійні борги», – повідомив Віктор Ачкасов.

За його словами, для забезпечення погашення боргів по платежах органами Фонду постійно вживаються заходи адміністративно-правового впливу у відповідності до діючого законодавства. Також він зазначив, що за два місяці 2014 року подано матеріали на розірвання контрактів та припинення трудових відносин з керівниками 7 підприємств. Подано 4 матеріали на притягнення керівників підприємств-боржників до кримінальної відповідальності.

«Укладено графіки погашення заборгованості з 34 боржниками. Згідно укладених графіків, на 1 півріччя 2014 року заплановано до погашення 8,9 млн. грн. За результатами моніторингу 19 боржників виконали графіки погашення повністю, надійшло в рахунок погашення 1,1 млн. грн. Не виконали графік 12 боржників на 0,7 млн.грн.», – розповів Віктор Ачкасов.
 

Теги: підприємства ачкасов

Версія для друку Поділиться:


Вверх