Юні харків`яни здобули 15 медалей на чемпіонаті України з плавання

З 16 по 18 січня 2014 року в Запоріжжі відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів. В ньому взяло участь близько 400 спортсменів з 20 областей України. Харківська плавчиха Марина Колесникова завоювала відразу шість золотих медалей, перемігши на дистанціях 400, 200, 100, 50 метрів вільним стилем, 200, 100 метрів на спині. Крім того на рахунку Марини срібло, здобуте у складі естафетної команди на дистанції 4х100 комплексним плаванням та бронза в естафеті 4x100 вільним стилем.

Також на рахунку харківських спортсменів сім бронзових медалей. Три з них здобула Еліна Мясоєдова (800, 400, 200 м вільним стилем), дві Ілля Голубков (200 та 100 м на спині) та дві Олексій Асташов (100 і 200 м брасом).

В загальнокомандному заліку дівчата з харківської СДЮШОР «Спартак» посіли друге місце. Серед хлопців краще з харківських команд виступили вихованці МК ДЮСШ, які посіли шосте місце.