Харківські борці стали призерами Кубка світу з вільної боротьби

У Лос-Анджелесі завершився Кубок світу з вільної боротьби, на якому збірна України посіла четверте місце. Харківську область в національній команді України представляло три спортсмени. Зокрема, Алан Засєєв у ваговій категорії до 125 кг виграв у всіх чотирьох поєдинках. Ібрагім Алдатов у ваговій категорії до 86 кг провів п'ять поєдинків, три з яких завершив перемогою. Гія Чехладзе у вазі до 74 кг зміг перемогти лише в одному з п'яти проведених боїв.

На Кубку світу збірна України перемогла Грузію, Монголію і Японію, але поступилася збірній Росії, та боролася за третє місце з командою США, але поступилася 7:1. У підсумку українцям дісталося четверте місце, а переможцем стала збірна Ірану, яка у фіналі поборола команду Росії.