Харківські спортсмени завоювали 11 медалей на Паралімпіаді-2014

16 березня 2014 року у Сочі завершилися ХI зимові Паралімпійські ігри. В останній день змагань українські спортсмени здобули чотири нагороди. Крім срібла харків’янки Людмили Павленко у лижних гонках було здобуто ще дві срібні та одна бронзова медаль. На дистанції 5 км вільним стилем серед жінок стоячи другою до фінішу прийшла Юлія Батенкова з Волинської області, а третьою фінішувала киянка Олександра Кононова. Також срібло у лижних гонках на 10 км сидячи серед чоловіків здобув Максим Яровий з Миколаївської області.

Харківські спортсмени завоювали на Паралімпіаді-2014 11 медалей. Переможцями та призерами стали: Віталій Лук’яненко – 2 золота (біатлон 12,5 та 7.5 км), 1 срібло (лижні гонки відкрита естафета 4х2,5) та 1 бронза (біатлон 15 км); Людмила Павленко – 1 золото (лижні гонки 12 км), 1 срібло (лижні гонки 5 км), 1 бронза (біатлон 10 км); Оксана Шишкова – 4 бронзи (біатлон 12.5 км, 10 км, 6 км и лижних гонках вільним стилем 1 км).

Незважаючи на здобуті нагороди, втримати в медальному заліку третє місце українцям не вдалося, і у підсумку, завоювавши 25 нагород (5 золотих, 9 срібних та 11 бронзових), збірна посіла четверте місце. Обійти українців по кількості золотих медалей спромоглися в останній день Паралімпіади спортсмени Канади. Другими стали німці, а абсолютними переможцями – росіяни, на рахунку яких 79 нагород (30 золотих, 27 срібних та 22 бронзові медалі).