ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Більше 40 спортсменів Харківської області входять до збірних команд України із зимових видів спорту

13 березня 2014 | 15:40

Більше 40 спортсменів Харківської області входять до збірних команд України із зимових видів спорту

Про це сьогодні сказав під час відеоконференції на тему: «Підсумки участі спортсменів України в ХХII зимових Олімпійських іграх 2014 року в м. Сочі (Росія)» заступник директора Департаменту - начальник управління у справах фізичної культури та спорту ХОДА Сергій Христоєв.

«У ХХІІ зимових Олімпійських іграх 2014 року у м.Сочі (РФ) брали участь 6 спортсменів-харків’ян. П’ять з них біатлоністи та лижники - вихованці Комунального закладу «Український східний центр олімпійської підготовки із зимових видів спорту». Сьогодні у центрі функціонує 6 відділень: біатлон, лижні гонки, сноубордінг, фігурне катання на ковзанах, хокей з шайбою шорт-трек. Загальна кількість спортсменів складає 94, з них - 40 осіб постійного складу. До складу збірних команд України увійшло 20 спортсменів Центру»,- сказав Сергій Христоєв.

Задля підготовки спортивного резерву в ДЮСШ, СДЮСШОР області зимовими видами спорту займається 1344 спортсмени, з них 97,7% віком від 6 до 18 років. За 2012-2013 навчальний рік ними було виконано 352 масових розрядів, 54 -1 розряду, 9 - КМС, 1- МС. 14 спортсменів входило до складу збірних команд України. Також до їх складу входять 7 вихованців КЗ «Школа вищої спортивної майстерності».

Довідка. В Харківській області функціонує 91 дитячо-юнацька спортивна школа, в яких відкрито 13 відділень з 4-х зимових олімпійських видів спорту (8 відділень з лижних гонок, 1-з фігурного катання, 2 - з хокею з шайбою та 2 - з шорт - треку). В КЗ ШВСМ працює 4 відділення з зимових видів спорту: лижні гонки, фігурне катання, хокей з шайбою, шорт-трек; тренується 78 спортсменів.

Теги: христоєв відеоконференція

Версія для друку Поділиться:


Вверх