Оксана Шишкова здобула третю бронзу Паралімпіади-2014

12 березня на ХІ зимових Паралімпійських іграх у Сочі харківська спортсменка Оксана Шишкова стала бронзовою призеркою у лижних гонках в спринті вільним стилем на дистанції 1 км серед жінок з вадами зору. У фінальному забігу Оксана прийшла третьою, показавши результат 4:24.6. Від переможниці Михаліни Лисової з Росії українка відстала на 13.1 сек. Другою фінішувала росіянка Олена Ремізова.

Для Оксани Шишкової ця бронзова медаль стала вже третьою на сочинській Паралімпіаді. До цього вона виграла дві бронзи у біатлоні на дистанції 6 та 10 км.

На цей час паралімпійська збірна України здобула у Сочі 14 нагород – 3 золоті, 4 срібні, 7 бронзових - та посідає у медальному заліку третє місце. Першими йдуть росіяни, на другому місце німці на рахунку яких 6 медалей, усі - золоті.