Харків’яни здобули друге золото на Паралімпіаді

Сьогодні на Паралімпійських іграх у Сочі харків’янка Людмила Павленко здобула золото у лижних гонках на 12 км сидячи серед жінок. Показавши результат 38:54.3, Людмила опередила найближчу суперницю Оксану Майстерс з США на 21.7 секунди. Третьою фінішувала росіянка Світлана Коновалова.

Для Людмили Павленко це перше параолімпійське золото, крім того на її рахунку срібло та чотири бронзи, здобуті на попередніх Паралімпіадах.

В чоловічій гонці на 15 км сидячи українець Максим Яровий фінішував четвертим, а призові місця між собою розділили російські паралімпійці. Харків’янин Михайло Ткаченко фінішував 10-им.

Таким чином за два дні змагань українські паралімпійці здобули 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі. Нагадаємо, що у перший день Паралімпіади-2014 золото у біатлоні завоював харківський спортсмен Віталій Лук’яненко.

В медальному заліку збірна України посідає друге місце. Першими йдуть російські паралімпійці, на рахунку яких 17 нагород, 5 з яких золоті.