Ігор Балута привітав співробітниць Харківської облдержадміністрації з Міжнародним жіночим днем
![Ігор Балута привітав співробітниць Харківської облдержадміністрації з Міжнародним жіночим днем Ігор Балута привітав співробітниць Харківської облдержадміністрації з Міжнародним жіночим днем](/content/documents/699/69854/thumb-newsSpisok-190x120-4746.jpg)
Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута привітав жінок - керівників та заступників керівників структурних підрозділів облдержадміністрації з Міжнародним жіночим днем. «Будь-яких слів, які можуть сказати вам чоловіки, замало, щоб висловити нашу любов, наше захоплення вашою красою, терпінням і мудрістю. Бажаю вам всього найдобрішого. Насамперед , миру . Ви оберігаєте цей світ, ви - берегині домашнього вогнища. Бажаю гарної погоди та чудового настрою у цей святковій день» , - підкреслив Ігор Балута.