Харківський лучник Віктор Рубан здобув срібло в особистих змаганнях на чемпіонаті світу

У французькому місті Нім завершився чемпіонат світу зі стрільби з луку у приміщенні, переможцями якого у загальнокомандному заліку стали українські спортсмени. Золото та срібло завоював харків’янин Віктор Рубан. До золотої медалі, здобутої в командній чоловічій першості, він додав і срібло в особистому турнірі.

У фіналі чемпіонату світу Віктор Рубан у напруженій боротьбі поступився австралійцю Раяну Таяку з рахунком 4:6.

За підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце, виборовши 7 медалей, з яких 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзова. Світове золото українці здобули в командних змаганнях серед чоловіків та жінок, а також у блочному луці в особистих змаганнях серед юніорок.