Василь Хома спростував інформацію про захоплення Богодухівської райдержадміністрації
![Василь Хома спростував інформацію про захоплення Богодухівської райдержадміністрації Василь Хома спростував інформацію про захоплення Богодухівської райдержадміністрації](/content/documents/699/69806/thumb-newsSpisok-190x120-f6ab.jpg)
«Ніхто не захоплював будівлю райдержадміністрації в Богодухові. Зібралися сільські голови. Знаходяться вони в приміщенні РДА. Я зустрічався з керівником Богодухівської райдержадміністрації Володимиром Бєлим. Я йому сказав, щоб він їхав до РДА, керував районом, щоб всі системи життєдіяльності району функціонували в штатному режимі», - повідомив сьогодні заступник голови ХОДА - керівник апарату Василь Хома.