Керувати Харківщиною ми будемо разом
![Керувати Харківщиною ми будемо разом Керувати Харківщиною ми будемо разом](/content/documents/698/69791/thumb-newsSpisok-190x120-f8fe.jpg)
Сьогодні на площі Свободи голова ХОДА Михайло Добкін підтвердив, що продовжує свою роботу. «Сьогодні я продовжую працювати на посаді голови Харківської обласної державної адміністрації. Заяву про звільнення не писав і писати не буду. Як управляти Харківщиною і як працювати, ми з вами будемо вирішувати разом», - сказав Михайло Добкін, звертаючись до присутніх на площі.