ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ініціатива Президента України оголосити 9 березня Днем національного примирення має бути повністю підтримана суспільством

18 лютого 2014 | 08:10

Про це 17 лютого сказав під час програми «Тема дня» на ХОД ТРК ректор Харківського національного педагогічного університету ім.Григорія Сковороди Іван Прокопенко. Він підкреслив, що всі ініціативи, спрямовані на те, щоб у нашій гідній, мирній країні, якою за своєю природою є Украна, було менше суперечностей, заслуговують на увагу.

«Саме в ці Шевченківські дні ми повинні були б себе порівнювати себе з Шевченком. Чи би був він задоволений, якби подивився, які ми тепер є? У кожному своєму вірші він звертається до нас: «Брати мої, об'єднайтеся! ..Брати мої, обніміться!.. Брати мої, нерозумні...». Я хотів би, щоб молоді люди мене почули і не піддавалися шаленим амбітним протиріччям, а шукали шляхи їх подолання. У цьому запорука, що ми не втратимо державу. Ми розгулялися у протиріччях і забуваємо, що жертвуєм найдорожчим - незалежністю, яку сторіччями виборювали. Незалежність, як дитя, її треба плекати, як заповідав нам Тарас Григорович. Нам має вистачити і розуміння його поезії, і любові до держави. Давайте об'єднаймось для того, щоб реалізувати себе в повний голос, у повній мірі у своїй власній вільній країні»,- сказав Іван Прокопенко.

Теги: день національного примирення прокопенко kobzar

Версія для друку Поділиться:


Вверх