Харків’яни з медалями повернулися з чемпіонату України з пауерліфтингу

З 2 по 10 лютого 2014 року в Коломиї відбулися змагання з пауерліфтингу , які об’єднали у собі чемпіонат України серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. Чемпіонкою України серед жінок у ваговій категорії до 84 кг стала харківська спортсменка Євгенія Тішакова , яка у сумі триборства набрала 580 кг, а також виконала норматив майстра спорту України.

Серед чоловіків на рахунку Харківської області одна бронзова медаль, одна мала срібна та дві малі бронзові нагороди. Бронзовим призером чемпіонату став Денис Тупахін. У ваговій категорії до 66 кг він у сумі триборства підняв 600 кг.

Малу срібну нагороду, піднявши в тязі 290 кг, завоював у ваговій категорії 74 кг Олександр Махов, а Дмитро Павленко у вазі до 120 кг взяв дві малі бронзи у присіданні та становій тязі.