У рамках VI кінофестивалю «Харьковская сирень» заплановано творчу зустріч з Михайлом Боярським
![У рамках VI кінофестивалю «Харьковская сирень» заплановано творчу зустріч з Михайлом Боярським У рамках VI кінофестивалю «Харьковская сирень» заплановано творчу зустріч з Михайлом Боярським](/content/documents/696/69597/thumb-newsSpisok-190x120-ab3a.jpg)
Про це повідомила директор Департаменту масових комунікацій ХОДА, співголова оргкомітету Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» Вікторія Маренич. «Ми плануємо провести творчу зустріч з Михайлом Боярським. Він блискуче проводить творчі зустрічі, дуже майстерно тримає публіку - це вищий пілотаж. Це людина, яка повністю віддається глядачеві. Михайло Боярський дуже рідко відвідує кінофестивалі, але для нас він зробив приємне виключення», - сказала Вікторія Маренич.