ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Сергій Чернов вимагає від Андрія Парубія вибачень перед депутатами харківської обласної ради

01 лютого 2014 | 15:31

Сергій Чернов вимагає від Андрія Парубія вибачень перед депутатами харківської обласної ради

«Хочу привселюдно звернутися до людини, яка обіймає в державі сьогодні «високу посаду» – коменданта Майдану, народного депутата Андрія Парубія. Вимагаю від нього вибачень перед депутатами Харківської обласної ради, оскільки в ефірі 5 каналу відповісти йому мені змогу не дали. На жаль, багато ЗМІ стали клубами за інтересами, в тому числі згаданий телеканал», - сказав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Сергій Чернов закликав Андрія Парубія побувати у східних регіонах держави, поспілкуватися з трудівниками заводів, промислових підприємств і спробувати їм пояснити свою риторику.
За словами Сергія Чернова, реакцію цих людей неважко передбачити, бо вони проти руйнування і нищення надбань та здобутків попередніх поколінь.
«Обращаюсь к коменданту Майдана на русском языке, так как на моем любимом украинском языке он меня не понял. Как и не понял призыв депутатов областного совета остановить противостояние в стране. Не понял обращения Ассоциации органов местного самоуправление Харьковской области, Национального Конгресса местного самоуправления в Украине. Нас не желают слышать. Поэтому хочу подчеркнуть: каждое действие будет иметь противодействие. Это закон жизни», - сказав голова Харківської обласної ради.Скачати відео

Фото

Теги: слет чернов

Версія для друку Поділиться:


Вверх