Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Українські спортсмени-медалісти XXII зимових Олімпійських ігор отримають квартири від Президента

Українські спортсмени-медалісти XXII зимових Олімпійських ігор отримають квартири від Президента

Українські спортсмени, яким вдасться вибороти медалі на XXII зимових Олімпійських іграх у Сочі, отримають квартири від Президента.  Про це заявив Глава Адміністрації Президента України Андрій Клюєв у четвер у Києві під час церемонії урочистих проводів збірної команди України на Олімпійські ігри. Андрій Клюєв зачитав вітання Президента України Віктора Януковича українським олімпійцям.

За словами Глави Адміністрації Президента, нинішня олімпійська збірна України сильна своїми лідерами у біатлоні. Андрій Клюєв особливо відзначив жіночу команду - Юлію Джиму, Валентину Семеренко, Віту Семеренко та Олену Підгрушну.

Велику надію Україна покладає на успішний виступ талановитих спортсменів з фрістайлу - Олександра Абраменка та Анастасію Новосад, зазначив Андрій Клюєв.

Глава Адміністрації Президента України урочисто передав президенту Національного олімпійського комітету України Сергію Бубці Державний Прапор України.

«Шановні олімпійці, сьогодні я звертаюся до вас як до консолідуючої сили українського суспільства. Несіть високо і гордо прапор нашої держави! Нехай на честь наших звитяг якнайчастіше здіймається національний стяг та звучить Державний гімн України!», - сказав Андрій Клюєв і побажав українській збірній міцного здоров’я, спортивної наснаги та вагомих перемог.

Він нагадав, що в 2010 році Національний олімпійський комітет підтримав ініціативу Президента України Віктора Януковича щодо проведення зимової Олімпіади 2022 року в Україні, а Урядом утворено Організаційний комітет на чолі з Віце-прем’єр-міністром.

«Ми плануємо в Карпатах розбудувати сучасну інфраструктуру олімпійського значення та організувати спортивне свято для спортсменів і гостей з усього світу. Це створює для нас особливу відповідальність, щоб повною мірою використати шанс і можливості зимової Олімпіади-2022 у цілях державного будівництва, економічного зростання і розвитку транспортної та туристичної інфраструктури», - сказав Андрій Клюєв.