ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Закон України «Про амністію» набуде чинності лише у разі звільнення всіх захоплених приміщень та автошляхів

28 січня 2014 | 09:39

Закон України «Про амністію» набуде чинності лише у разі звільнення всіх захоплених приміщень та автошляхів

Завершився черговий багатогодинний раунд перемовин, в якому брали участь Перший заступник Глави Адміністрації Президента Андрій Портнов, Міністр юстиції Олена Лукаш, керівник фракції Політичної партії «УДАР» Віталій Кличко, керівник фракції «ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк, керівник фракції «ВО «Свобода» Олег Тягнибок. «За результатами зустрічі сторони дійшли концептуальної згоди проголосувати Закон України «Про амністію». Наполяганням нашої сторони є наступна відкладальна умова для цього Закону: амністія набуде чинності лише у разі звільнення всіх захоплених приміщень та автошляхів. В іншому випадку скоєні правопорушення амністовані не будуть», – зазначила у своїй заяві Олена Лукаш.

Також було прийнято політичне рішення про скасування прийнятих 16 січня цього року законів, які викликали багаточисельні дискусії. Але ті закони, що не викликають зауважень, будуть ухвалені Парламентом знову. Положення законів, що втратять силу, будуть опрацьовані сторонами спільно та відповідатимуть європейському рівню.

Сторони обговорили питання спільної участі у Конституційній реформі та обов’язкової співпраці у цьому питанні з європейськими інституціями. Також торкнулися питання референдумних процедур. Сторони домовилися про включення до порядку денного питання відповідальності Уряду.

Арсеній Яценюк очолити Уряд України згоди не дав. Переговори будуть продовжені.

Теги: переговори

Версія для друку Поділиться:


Вверх