ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині повністю виплачена соціальна допомога на дітей та допомога малозабезпеченим сім’ям

24 січня 2014 | 14:05

Станом на 24 січня соціальна допомога на дітей та допомога малозабезпеченим сім’ям Харківщини за січень виплачена в повному обсязі. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма. Профінансовано 157,5 млн.грн. (100%), що на 7,9 % більше аналогічного періоду попереднього року.

«Державна допомога сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасова державна допомога дітям виплачується щомісяця через поштові відділення зв'язку за місцем проживання або через уповноважені банки, відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256. Даною постановою визначено граничний термін проходження коштів, після їх отримання Департаментом фінансів облдержадміністрації, до 9 операційних днів для обробки та перерахування коштів на виплату допомог одержувачам», - зазначив Ігор Шурма.

Довідка. Державною підтримкою у вигляді соціальної допомоги на дітей та допомоги малозабезпеченим сім'ям станом на 01.01.2014 в Харківській області охоплено більше 200 тисяч осіб. Зокрема отримують допомогу: по вагітності та пологам - 1,7 тис. осіб; при народженні дитини - 58,3 тис. осіб; по догляду за дитиною до 3-х років - 68,5 тис. осіб; одинокі матері - 40,1 тис. осіб; на дітей під опікою чи піклуванням - 2,3 тис. осіб; при усиновленні - 0,2 тис. осіб; тимчасову (аліменти) - 4,1 тис. осіб; малозабезпечені сім'ї - 7,7 тис. осіб; інваліди з дитинства та діти-інваліди - 19,5 тис.осіб; на дітей-сиріт - 1,1 тис. осіб.

Теги: шурма допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх