Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Події на вулицях Києва тільки віддаляють Україну від Європейського співтовариства

22 січня 2014 | 10:57

Про це сьогодні на початку пленарного засідання сесії сказав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Він підкреслив, що громада Харківської області глибоко стурбована драматичними подіями, які останніми днями відбуваються в Києві.

«Те силове протистояння, погроми і підпали в столиці жодним чином не можуть розглядатися як мирні акції протесту, про що так голосно і наполегливо говорили політики від опозиції. Лідери опозиції продемонстрували неспроможність контролювати спровоковану ними ситуацію.

Події, що відбуваються на вулицях нашої столиці, тільки віддаляють Україну від Європейського співтовариства, де екстремізм і вуличні безлади не тільки не сприймаються як метод політичної боротьби, а тягнуть за собою строгу кримінальну відповідальність», - підкреслив Сергій Чернов.

Також голова обласної ради висловив упевненість в тому, що сьогодні основне завдання - не допустити подальшої ескалації конфлікту. Політики повинні піти на компроміс, сісти за стіл переговорів і знайти мирні шляхи врегулювання кризи заради благополучного майбутнього нашої держави.

«Нинішнє засідання сесії Харківської обласної ради відбувається в День соборності України. День, коли ми згадуємо, який довгий і складний шлях пройшов український народ, щоб нарешті жити в єдиній незалежній державі. Ми не маємо права допустити, щоб амбіції і безвідповідальність купки політичних авантюристів і екстремістів - маргіналів миттєво знищили те, що для багатьох поколінь було справою всього життя.
Отже, вітаю всіх присутніх із Днем соборності і закликаю вас, шановні депутати, висловити свою громадянську позицію як представників громад , що вас обрали», - сказав Сергій Чернов.


Теги: сесія чернов

Поділиться:Схожі новини