ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На «гарячу лінію» Департаменту охорони здоров'я ХОДА минулого року звернулися понад 500 мешканців області

20 січня 2014 | 16:23

На телефонну «гарячу лінію» Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації з питань медико-соціального обслуговування у 2013 році звернулися 510 жителів Харківської області. Про це повідомили в Харківському обласному центрі здоров'я. Левова частка звернень громадян стосується онкологічних захворювань – близько 50% всіх дзвінків на «гарячу лінію» надходить від осіб, стурбованих саме цією проблемою. Жителів області хвилюють теми доступності лікарських препаратів, імунопрофілактики, отримання безоплатного лікування в медичних закладах. Популярними у телефонних зверненнях громадян є також питання вакцинації дітей та реалізації в Харківській області пілотного проекту з державного регулювання цін на медикаменти для хворих на гіпертонію.

Довідка. «Гарячу лінію» Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації було відкрито в травні 2013 року на базі Харківської обласної клінічної лікарні – центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф і Харківського обласного центру здоров'я. Консультації, що стосуються медико-соціального обслуговування, можна отримати за телефонами (057) 712-01-91, 704-72-94 (цілодобово) і (057) 705-31-52 (щодня з 9.00 до 18.00, окрім вихідних і святкових днів).

Телефони «гарячої лінії» Департаменту вказані на інформаційних стендах всіх закладів охорони здоров'я Харківської області. Також населення проінформовано через засоби масової інформації.

Теги: гаряча лінія

Версія для друку Поділиться:


Вверх