ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Тарас Григорович Шевченко – це символ свободи і незалежності України

17 січня 2014 | 17:20

Про це сьогодні в ході прес-туру, присвяченого виконанню завдання Президента України щодо підготовки до святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. «Тарас Григорович Шевченко – це символ свободи і незалежності України. Формування ставлення до Шевченка у молоді – це формування ставлення до країни, свого народу і незалежності», – підкреслив він.

Також заступник губернатора зазначив, що Харківська область бере активну участь у підготовці до святкування 200-річчя з дня народження Кобзаря. Є розпорядження голови ХОДА Михайла Добкіна, яким затверджено план заходів, присвячених цій даті. Цей план постійно оновлюється і кількість заходів збільшується, тому що заклади культури пропонують нові і нові ідеї.

Євген Савін додав, що також з'явилася ідея проведення поетичного телемарафону на ХОД ТРК, в ході якого і дорослі, і діти, і знамениті люди читатимуть вірші Тараса Шевченка. «Я думаю, що це буде цікаво, і такий проект до кожної людини донесе творчість нашого Кобзаря», – заявив він.

Найбільш масштабним заходом стане покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку 9 березня, а 7 березня в Харківському національному академічному театрі опери та балету М.В. Лисенка відбудеться гала-концерт, присвячений творчості поета.

Фото

Теги: kobzar савін

Версія для друку Поділиться:


Вверх