Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Пріоритетною темою культурно-мистецьких заходів області цього року буде відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

16 січня 2014 | 12:52

Про це під час прямої лінії у редакції газети «Слобідський край» розповів директор Департаменту культури і туризму Харківської ОДА Дмитро Кузнєцов. «У рамках реалізації в регіоні завдань Президента України щодо належної підготовки до святкування цієї визначної дати, згідно з розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна, у регіоні заплановано проведення різноманітних культурних заходів, серед яких слід назвати урочистий концерт у Великій залі ХНАТОБу ім. М. В. Лисенка (7 березня)», - повідомив Дмитро Кузнєцов.

Розповідаючи про інші масштабні культурні заходи, директор Департаменту культури і туризму зазначив, що вже 1 березня відбудеться обласне культурно-мистецьке свято «Слобожанська Масляна». Також він запросив мешканців області на традиційні фестивалі та конкурси, які щорічно проводяться на Харківщині. Зокрема, 14 березня відбудеться Харківська туристична бієнале, а 19 числа цього ж місяця стартує ХІІ Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва. Приблизною датою проведення етнофестивалю «Олексіївська фортеця» буде початок червня. Традиційно на мешканців та гостей Харківщини очікує етнофестиваль «Печенізьке поле».


Теги: кузнєцов пряма лінія kobzar

Поділиться:Схожі новини