15 січня відбудеться планова технічна перевірка засобів оповіщення населення
![15 січня відбудеться планова технічна перевірка засобів оповіщення населення 15 січня відбудеться планова технічна перевірка засобів оповіщення населення](/content/documents/693/69227/thumb-newsSpisok-190x120-d0df.jpg)
15 січня о 14:25 Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації проводиться планова технічна перевірка засобів оповіщення населення з включенням електросирен, залученням радіотрансляційних вузлів та телебачення. Департамент звертається до громадян з проханням під час перевірки зберігати спокій та продовжувати свої справи.