Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

1200 дітей соціально незахищених категорій отримали подарунки до Дня Святого Миколая

1200 дітей соціально незахищених категорій отримали подарунки до Дня Святого Миколая

В Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 19 грудня відбулися урочистості з нагоди Дня Святого Миколая для дітей соціально незахищених категорій. 1200 учнів навчальних закладів області та їх педагогів привітали зі святом голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов.

«Сьогодні такий день, коли всі мрії збуваються. Сьогодні Святий Миколай спускається з небес, щоб привітати кожну дитину. На виході його подарунки чекають на всіх вас, але найголовніший подарунок ще попереду. Виконуючи доручення Президента України Віктора Януковича про захист прав дитини, я хотів би привітати всіх вас з Новим роком і Днем Святого Миколая, побажати вам рости гідними і порядними людьми. Коли настане ваш час, вже ви будете керувати селищами, містами, областями, країною, а найголовніше – керувати самими собою і своїми сім'ями», – сказав губернатор.

Діти побачили музичну казку з елементами лазерного шоу про пригоди дівчинки Еллі та її друзів – Страшили, Залізного Дроворуба і Боягузливого Лева, поставлену режисером Олексієм Настаченком за книгою «Чарівник Смарагдового міста». По закінченні свята всі діти отримали подарунки від губернатора.